در باره ما

صاحب امتیاز: محمد احمدپور

مجموعه بانه بازار : معتبرترین و باسابقه ترین فروشگاه اینترنتی در بانه با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه فروش آنلاین لوازم خانگی

معرفی مجموعه اینترنتی بانه بازار

زندگی تجربه‌ ای‌ است از لمس فناوری‌ها در زمینه‌های گوناگون، از تجربه کار با تلویزیون‌ها و موبایل‌ها تا انواع لوازم خانگی . زندگی پیوسته در جریان است. بانه بازار معتبرترین و با سابقه ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه‌ی 11مین سال فعالیت، با گستره‌ای از کالاهای متنوع وارداتی برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که بانه بازار از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات و تکریم مشتری، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.
بانه بازار برترین مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالاهای اصلی، با کیفیت تضمینی تمام محصولات موجود و مندرج سایت در ایران است.

اطلاعات تماس با مجموعه بانه بازار:

جهت تماس با ما از طریق زیر می توانید اقدام کنید.

آدرس فروشگاه و دفتر مرکزی: استان: کردستان، شهرستان: بانه، پاساژ آربابا، طبقه اول،‌ پلاک 59 و 60.

“دقت داشته باشید که مجموعه ی بانه بازار تنها در شبکه های اجتماعی که لینک آن ها در این قسمت قرار داده شده است فعالیت دارد و مجموعه بانه بازار هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده دیگران با نام جعلی بانه بازار در قبال مشتریان نخواهد داشت.”


  • موبایل: 09186480416

  • شماره ثابت دفتر: 08734242084

هم اکنون با ما تماس بگیرید.